| to Walthamstow Central | 0m |
| to Walthamstow Central | 2m |
| to Walthamstow Central | 4m |
| to Walthamstow Central | 7m |
| to Walthamstow Central | 8m |
| to Walthamstow Central | 10m |
| to Walthamstow Central | 12m |
| to Walthamstow Central | 14m |
| to Walthamstow Central | 17m |
| to Walthamstow Central | 21m |
| to Walthamstow Central | 22m |
| to Walthamstow Central | 24m |
| to Walthamstow Central | 27m |
| to Brixton | 1m |
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 0 () minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 2 (two) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 4 (four) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 7 (seven) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 8 (eight) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 10 (ten) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 12 (twelve) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 14 (fourteen) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 17 (seventeen) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 21 (twenty one) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 22 (twenty two) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 24 (twenty four) minutes
train to Walthamstow Central Underground Station on victoria line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 27 (twenty seven) minutes
train to Brixton Underground Station on victoria line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 1 (one) minutes
tubees VICTORIA
| ServiceInfo | Night | yes |
| Facility | Help Points | 0 on platforms, 0 in ticket halls, 0 elsewhere |
| Facility | Payphones | 2 |
| Geo | Zone | 3 |
| Facility | Bridge | no |
| Facility | Ticket Halls | 1 |
| Address | PhoneNo | 0845 330 9880 |
| Facility | Photo Booths | 0 |
| Facility | Waiting Room | no |
| Facility | Car park | no |
| Facility | Other Facilities | post office style queuing for tickets, routeways platform to ticket hall. |
| Address | Address | Blackhorse Road Underground Station,London Underground Ltd.,Blackhorse Rd,London,E17 6ND |
| Facility | ASDA Click and Collect | yes |
| Facility | Cash Machines | 0 |
| Facility | Gates | 5 |
| Facility | Lifts | 0 |
| Facility | Toilets | no |
| Facility | Escalators | 2 |
| Facility | WiFi | yes |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | CarParks_800466 |