| to Morden | 0m |
| to Morden | 1m |
| to Morden | 4m |
| to Morden | 5m |
| to Morden | 8m |
| to Morden | 11m |
| to Morden | 15m |
| to Morden | 18m |
| to Morden | 20m |
| to Morden | 22m |
| to Morden | 26m |
| to Morden | 29m |
| to Edgware | 0m |
| to Edgware | 4m |
| to Mill Hill East | 5m |
| to Edgware | 7m |
| to High Barnet | 11m |
| to Edgware | 14m |
| to High Barnet | 17m |
| to High Barnet | 23m |
| to Edgware | 24m |
| to Edgware | 29m |
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 0 () minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 1 (one) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 4 (four) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 5 (five) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 8 (eight) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 11 (eleven) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 15 (fifteen) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 18 (eighteen) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 20 (twenty ) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 22 (twenty two) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 26 (twenty six) minutes
train to Morden Underground Station on northern line anticipated at platform Southbound - Platform 2 in 29 (twenty nine) minutes
train to Edgware Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 0 () minutes
train to Edgware Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 4 (four) minutes
train to Mill Hill East Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 5 (five) minutes
train to Edgware Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 7 (seven) minutes
train to High Barnet Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 11 (eleven) minutes
train to Edgware Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 14 (fourteen) minutes
train to High Barnet Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 17 (seventeen) minutes
train to High Barnet Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 23 (twenty three) minutes
train to Edgware Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 24 (twenty four) minutes
train to Edgware Underground Station on northern line anticipated at platform Northbound - Platform 1 in 29 (twenty nine) minutes
tubees NORTHERN
| Facility | Bridge | no |
| Facility | Car park | no |
| Facility | Cash Machines | 1 |
| Facility | Help Points | 0 on platforms, 0 in ticket halls, 0 elsewhere |
| Facility | Escalators | 3 |
| Facility | Ticket Halls | 1 |
| Facility | Toilets | no |
| Address | Address | Old Street Station,London Underground Ltd.,Old St,London,EC1Y 1BE |
| Facility | Gates | 7 |
| Facility | Photo Booths | 0 |
| Facility | Lifts | 0 |
| Facility | Payphones | 0 |
| Address | PhoneNo | 0845 330 9880 |
| Facility | Waiting Room | no |
| Facility | WiFi | yes |
| Geo | Zone | 1 |
| Facility | Euro Cash Machines | yes |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_50 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_73 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_119 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_319 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_323 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_865 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5116 |