| to Bluewater | 5m |
| to Bluewater | 12m |
| to Bluewater | 18m |
| to Bluewater | 27m |
| to Woolwich | 6m |
| to Woolwich | 11m |
| to Woolwich | 14m |
| to Woolwich | 22m |
to Bluewater 5mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 5 (five) minutes
to Bluewater 12mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 12 (twelve) minutes
to Bluewater 18mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 18 (eighteen) minutes
to Bluewater 27mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 27 (twenty seven) minutes
to Woolwich 6mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Woolwich 11mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop A in 11 (eleven) minutes
to Woolwich 14mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop A in 14 (fourteen) minutes
to Woolwich 22mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop A in 22 (twenty two) minutes
buses 96
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Welling |
buses 96
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Dartford |
buses 96