| to Woolwich | 1m |
| to Bluewater | 2m |
| to Woolwich | 6m |
| to Woolwich | 8m |
| to Bluewater | 9m |
| to Bluewater | 17m |
| to Woolwich | 18m |
| to Woolwich | 22m |
| to Bluewater | 25m |
to Woolwich 1mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Bluewater 2mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Woolwich 6mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Woolwich 8mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Bluewater 9mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Bluewater 17mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Woolwich 18mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Woolwich 22mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to Bluewater 25mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
buses 122, 177, 180, 244, 301, 380, 422, 469, 672, 96, 99, N1, N472
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Abbey Wood, Bexleyheath Or Thamesmead |
buses 122, 177, 180, 244, 301, 380, 422, 469, 672, 96, 99, N1, N472
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Queen Elizabeth Hosp, Charlton Or Shooters Hill |
buses 122, 177, 180, 244, 301, 380, 422, 469, 672, 96, 99, N1, N472