| to Woolwich | 3m |
| to Woolwich | 14m |
| to Woolwich | 19m |
| to Woolwich | 24m |
| to Bluewater | 4m |
| to Bluewater | 13m |
| to Bluewater | 19m |
| to Bluewater | 27m |
to Woolwich 3mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop G in 3 (three) minutes
to Woolwich 14mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop G in 14 (fourteen) minutes
to Woolwich 19mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop G in 19 (nineteen) minutes
to Woolwich 24mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop G in 24 (twenty four) minutes
to Bluewater 4mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 4 (four) minutes
to Bluewater 13mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 13 (thirteen) minutes
to Bluewater 19mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 19 (nineteen) minutes
to Bluewater 27mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop K in 27 (twenty seven) minutes
buses 422, 96
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Plumstead |
buses 422, 96
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Bexleyheath |
buses 422, 96