| to Bluewater | 5m |
| to Bluewater | 11m |
| to Bluewater | 21m |
| to Bluewater | 30m |
| to Woolwich | 5m |
| to Woolwich | 15m |
| to Woolwich | 17m |
| to Woolwich | 23m |
to Bluewater 5mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop BD in 5 (five) minutes
to Bluewater 11mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop BD in 11 (eleven) minutes
to Bluewater 21mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop BD in 21 (twenty one) minutes
to Bluewater 30mbus to Bluewater on 96 bus route anticipated at bus stop BD in 30 (thirty ) minutes
to Woolwich 5mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop BQ in 5 (five) minutes
to Woolwich 15mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop BQ in 15 (fifteen) minutes
to Woolwich 17mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop BQ in 17 (seventeen) minutes
to Woolwich 23mbus to Woolwich on 96 bus route anticipated at bus stop BQ in 23 (twenty three) minutes
buses 486, 89, 96, B14, B16, N89
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Crayford Or Slade Green |
buses 486, 89, 96, B14, B16, N89
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Sidcup Or Welling |
buses 486, 89, 96, B14, B16, N89