| to North Cheam | 2m |
| to North Cheam | 4m |
| to North Cheam | 10m |
| to North Cheam | 17m |
| to North Cheam | 21m |
| to North Cheam | 26m |
| to Putney Bridge | 6m |
| to Putney Bridge | 14m |
| to Putney Bridge | 14m |
| to Putney Bridge | 14m |
to North Cheam 2mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MD in 2 (two) minutes
to North Cheam 4mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MD in 4 (four) minutes
to North Cheam 10mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MD in 10 (ten) minutes
to North Cheam 17mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MD in 17 (seventeen) minutes
to North Cheam 21mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MD in 21 (twenty one) minutes
to North Cheam 26mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MD in 26 (twenty six) minutes
to Putney Bridge 6mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MF in 6 (six) minutes
to Putney Bridge 14mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MF in 14 (fourteen) minutes
to Putney Bridge 14mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MF in 14 (fourteen) minutes
to Putney Bridge 14mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MF in 14 (fourteen) minutes
buses 80, 93
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | North Cheam Or Sutton |
buses 80, 93
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | South Wimbledon |
buses 80, 93