| to Putney Bridge | 1m |
| to North Cheam | 3m |
| to Putney Bridge | 9m |
| to North Cheam | 10m |
| to Putney Bridge | 14m |
| to Putney Bridge | 15m |
| to Putney Bridge | 17m |
| to Putney Bridge | 26m |
| to North Cheam | 26m |
to Putney Bridge 1mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to North Cheam 3mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Putney Bridge 9mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to North Cheam 10mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to Putney Bridge 14mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Putney Bridge 15mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Putney Bridge 17mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Putney Bridge 26mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop in 26 (twenty six) minutes
to North Cheam 26mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop in 26 (twenty six) minutes
buses 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Putney Heath |
buses 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | South Wimbledon |
buses 93