| to Putney Bridge | 1m |
| to Putney Bridge | 9m |
| to Putney Bridge | 17m |
| to Putney Bridge | 24m |
| to North Cheam | 4m |
| to North Cheam | 10m |
| to North Cheam | 18m |
| to North Cheam | 27m |
to Putney Bridge 1mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop C in 1 (one) minutes
to Putney Bridge 9mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop C in 9 (nine) minutes
to Putney Bridge 17mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop C in 17 (seventeen) minutes
to Putney Bridge 24mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop C in 24 (twenty four) minutes
to North Cheam 4mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop D in 4 (four) minutes
to North Cheam 10mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to North Cheam 18mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop D in 18 (eighteen) minutes
to North Cheam 27mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop D in 27 (twenty seven) minutes
buses 293, 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Morden |
buses 293, 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Ewell |