| to Putney Bridge | 3m |
| to Putney Bridge | 6m |
| to Putney Bridge | 14m |
| to Putney Bridge | 25m |
| to North Cheam | 9m |
| to North Cheam | 11m |
| to North Cheam | 14m |
| to North Cheam | 17m |
to Putney Bridge 3mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MK in 3 (three) minutes
to Putney Bridge 6mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MK in 6 (six) minutes
to Putney Bridge 14mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MK in 14 (fourteen) minutes
to Putney Bridge 25mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MK in 25 (twenty five) minutes
to North Cheam 9mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MA in 9 (nine) minutes
to North Cheam 11mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MA in 11 (eleven) minutes
to North Cheam 14mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MA in 14 (fourteen) minutes
to North Cheam 17mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MA in 17 (seventeen) minutes
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hackbridge Or South Wimbledon |
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | North Cheam Or Sutton |