| to Putney Bridge | 3m |
| to Putney Bridge | 3m |
| to Putney Bridge | 4m |
| to Putney Bridge | 9m |
| to Putney Bridge | 10m |
| to Putney Bridge | 18m |
| to Putney Bridge | 21m |
| to North Cheam | 5m |
| to North Cheam | 6m |
| to North Cheam | 11m |
| to North Cheam | 15m |
| to North Cheam | 18m |
to Putney Bridge 3mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 3 (three) minutes
to Putney Bridge 3mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 3 (three) minutes
to Putney Bridge 4mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 4 (four) minutes
to Putney Bridge 9mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 9 (nine) minutes
to Putney Bridge 10mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 10 (ten) minutes
to Putney Bridge 18mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 18 (eighteen) minutes
to Putney Bridge 21mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop SM in 21 (twenty one) minutes
to North Cheam 5mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop SJ in 5 (five) minutes
to North Cheam 6mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop SJ in 6 (six) minutes
to North Cheam 11mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop SJ in 11 (eleven) minutes
to North Cheam 15mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop SJ in 15 (fifteen) minutes
to North Cheam 18mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop SJ in 18 (eighteen) minutes
buses 93, N155
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Wimbledon Village |
buses 93, N155
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Morden |
buses 93, N155