| to Putney Bridge | 0m |
| to Putney Bridge | 8m |
| to Putney Bridge | 12m |
| to Putney Bridge | 29m |
| to North Cheam | 4m |
| to North Cheam | 6m |
| to North Cheam | 20m |
| to North Cheam | 27m |
to Putney Bridge 0mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MH in 0 () minutes
to Putney Bridge 8mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MH in 8 (eight) minutes
to Putney Bridge 12mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MH in 12 (twelve) minutes
to Putney Bridge 29mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MH in 29 (twenty nine) minutes
to North Cheam 4mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MU in 4 (four) minutes
to North Cheam 6mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MU in 6 (six) minutes
to North Cheam 20mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MU in 20 (twenty ) minutes
to North Cheam 27mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MU in 27 (twenty seven) minutes
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hackbridge Or South Wimbledon |
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | North Cheam Or Sutton |
buses 154, 80, 93