| to North Cheam | 4m |
| to North Cheam | 8m |
| to North Cheam | 14m |
| to North Cheam | 17m |
| to Putney Bridge | 5m |
| to Putney Bridge | 12m |
| to Putney Bridge | 21m |
| to Putney Bridge | 27m |
to North Cheam 4mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MB in 4 (four) minutes
to North Cheam 8mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MB in 8 (eight) minutes
to North Cheam 14mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MB in 14 (fourteen) minutes
to North Cheam 17mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop MB in 17 (seventeen) minutes
to Putney Bridge 5mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MJ in 5 (five) minutes
to Putney Bridge 12mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MJ in 12 (twelve) minutes
to Putney Bridge 21mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MJ in 21 (twenty one) minutes
to Putney Bridge 27mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop MJ in 27 (twenty seven) minutes
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Hackbridge Or South Wimbledon |
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | North Cheam Or Sutton |
buses 154, 80, 93