| to North Cheam | 2m |
| to North Cheam | 16m |
| to North Cheam | 17m |
| to North Cheam | 23m |
| to Putney Bridge | 7m |
| to Putney Bridge | 8m |
| to Putney Bridge | 12m |
| to Putney Bridge | 13m |
| to Putney Bridge | 22m |
to North Cheam 2mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop A in 2 (two) minutes
to North Cheam 16mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop A in 16 (sixteen) minutes
to North Cheam 17mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop A in 17 (seventeen) minutes
to North Cheam 23mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop A in 23 (twenty three) minutes
to Putney Bridge 7mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop T in 7 (seven) minutes
to Putney Bridge 8mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop T in 8 (eight) minutes
to Putney Bridge 12mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop T in 12 (twelve) minutes
to Putney Bridge 13mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop T in 13 (thirteen) minutes
to Putney Bridge 22mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop T in 22 (twenty two) minutes
buses 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Putney Heath |
buses 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | South Wimbledon |
buses 93