| to Putney Bridge | 0m |
| to Putney Bridge | 5m |
| to Putney Bridge | 9m |
| to Putney Bridge | 21m |
| to Putney Bridge | 22m |
| to Putney Bridge | 25m |
| to North Cheam | 7m |
| to North Cheam | 9m |
| to North Cheam | 20m |
| to North Cheam | 28m |
to Putney Bridge 0mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop PX in 0 () minutes
to Putney Bridge 5mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop PX in 5 (five) minutes
to Putney Bridge 9mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop PX in 9 (nine) minutes
to Putney Bridge 21mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop PX in 21 (twenty one) minutes
to Putney Bridge 22mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop PX in 22 (twenty two) minutes
to Putney Bridge 25mbus to Putney Bridge on 93 bus route anticipated at bus stop PX in 25 (twenty five) minutes
to North Cheam 7mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop PF in 7 (seven) minutes
to North Cheam 9mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop PF in 9 (nine) minutes
to North Cheam 20mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop PF in 20 (twenty ) minutes
to North Cheam 28mbus to North Cheam on 93 bus route anticipated at bus stop PF in 28 (twenty eight) minutes
buses 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Putney Bridge |
buses 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Wimbledon |
buses 93