| to Parliament Hill Fields | 0m |
| to Parliament Hill Fields | 2m |
| to Parliament Hill Fields | 13m |
| to Parliament Hill Fields | 24m |
| to Clapham Common | 3m |
| to Clapham Common | 11m |
| to Clapham Common | 17m |
| to Clapham Common | 23m |
| to Clapham Common | 28m |
to Parliament Hill Fields 0mbus to Parliament Hill Fields on 88 bus route anticipated at bus stop A in 0 () minutes
to Parliament Hill Fields 2mbus to Parliament Hill Fields on 88 bus route anticipated at bus stop A in 2 (two) minutes
to Parliament Hill Fields 13mbus to Parliament Hill Fields on 88 bus route anticipated at bus stop A in 13 (thirteen) minutes
to Parliament Hill Fields 24mbus to Parliament Hill Fields on 88 bus route anticipated at bus stop A in 24 (twenty four) minutes
to Clapham Common 3mbus to Clapham Common on 88 bus route anticipated at bus stop B in 3 (three) minutes
to Clapham Common 11mbus to Clapham Common on 88 bus route anticipated at bus stop B in 11 (eleven) minutes
to Clapham Common 17mbus to Clapham Common on 88 bus route anticipated at bus stop B in 17 (seventeen) minutes
to Clapham Common 23mbus to Clapham Common on 88 bus route anticipated at bus stop B in 23 (twenty three) minutes
to Clapham Common 28mbus to Clapham Common on 88 bus route anticipated at bus stop B in 28 (twenty eight) minutes
buses 2, 88, N2
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Vauxhall |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_630 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_669 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_772 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_814 |
buses 196, 2, 88, N2, P5
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brixton Or Clapham Common |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_630 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_669 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_772 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_814 |
buses 196, 2, 88, N2, P5
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_630 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_669 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_772 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_802 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_814 |