| to Stratford | 4m |
| to Stratford | 16m |
| to Stratford | 22m |
| to Stratford | 24m |
| to Stratford | 28m |
| to Romford Station | 6m |
| to Romford Station | 12m |
| to Romford Station | 19m |
| to Romford Station | 27m |
to Stratford 4mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop G in 4 (four) minutes
to Stratford 16mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop G in 16 (sixteen) minutes
to Stratford 22mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop G in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 24mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop G in 24 (twenty four) minutes
to Stratford 28mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop G in 28 (twenty eight) minutes
to Romford Station 6mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop H in 6 (six) minutes
to Romford Station 12mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop H in 12 (twelve) minutes
to Romford Station 19mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop H in 19 (nineteen) minutes
to Romford Station 27mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop H in 27 (twenty seven) minutes
buses 25, 425, 86, N25, N86
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Forest Gate |
buses 25, 425, 86, N25, N86
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Ilford |