| to Romford Station | 0m |
| to Romford Station | 5m |
| to Romford Station | 13m |
| to Romford Station | 17m |
| to Romford Station | 20m |
| to Stratford | 6m |
| to Stratford | 9m |
| to Stratford | 11m |
to Romford Station 0mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop N in 0 () minutes
to Romford Station 5mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop N in 5 (five) minutes
to Romford Station 13mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop N in 13 (thirteen) minutes
to Romford Station 17mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop N in 17 (seventeen) minutes
to Romford Station 20mbus to Romford Station on 86 bus route anticipated at bus stop N in 20 (twenty ) minutes
to Stratford 6mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop K in 6 (six) minutes
to Stratford 9mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop K in 9 (nine) minutes
to Stratford 11mbus to Stratford on 86 bus route anticipated at bus stop K in 11 (eleven) minutes
buses 362, 62, 86, N86
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Marks Gate Or Romford |
buses 86, N86
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Goodmayes |
buses 362, 62, 86, N86