| to Hackbridge, Reynold's Close | 1m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 12m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 20m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 28m |
| to Belmont, High Down & Downview | 2m |
| to Belmont, High Down & Downview | 9m |
| to Belmont, High Down & Downview | 18m |
| to Belmont, High Down & Downview | 26m |
to Hackbridge, Reynold's Close 1mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 1 (one) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 12mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 12 (twelve) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 20mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 20 (twenty ) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 28mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 28 (twenty eight) minutes
to Belmont, High Down & Downview 2mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 2 (two) minutes
to Belmont, High Down & Downview 9mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 9 (nine) minutes
to Belmont, High Down & Downview 18mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 18 (eighteen) minutes
to Belmont, High Down & Downview 26mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 26 (twenty six) minutes
buses 80
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Morden |
buses 80
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Reynolds Close |
buses 80