| to Hackbridge, Reynold's Close | 1m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 9m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 18m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 26m |
| to Belmont, High Down & Downview | 1m |
| to Belmont, High Down & Downview | 9m |
| to Belmont, High Down & Downview | 13m |
| to Belmont, High Down & Downview | 23m |
to Hackbridge, Reynold's Close 1mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop G in 1 (one) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 9mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop G in 9 (nine) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 18mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop G in 18 (eighteen) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 26mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop G in 26 (twenty six) minutes
to Belmont, High Down & Downview 1mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop J in 1 (one) minutes
to Belmont, High Down & Downview 9mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop J in 9 (nine) minutes
to Belmont, High Down & Downview 13mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop J in 13 (thirteen) minutes
to Belmont, High Down & Downview 23mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop J in 23 (twenty three) minutes
buses 80, S1
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Sutton |
buses 80, S1
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Banstead |
buses 280, 80, S1