| to Hackbridge, Reynold's Close | 0m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 11m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 18m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 27m |
| to Belmont, High Down & Downview | 5m |
| to Belmont, High Down & Downview | 11m |
| to Belmont, High Down & Downview | 18m |
| to Belmont, High Down & Downview | 28m |
to Hackbridge, Reynold's Close 0mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop Z in 0 () minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 11mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop Z in 11 (eleven) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 18mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop Z in 18 (eighteen) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 27mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop Z in 27 (twenty seven) minutes
to Belmont, High Down & Downview 5mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop V in 5 (five) minutes
to Belmont, High Down & Downview 11mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop V in 11 (eleven) minutes
to Belmont, High Down & Downview 18mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop V in 18 (eighteen) minutes
to Belmont, High Down & Downview 28mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop V in 28 (twenty eight) minutes
buses 157, 164, 80
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Morden |
buses 157, 164, 80
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Hackbridge Or Rosehill |
buses 157, 164, 80