| to Belmont, High Down & Downview | 0m |
| to Belmont, High Down & Downview | 2m |
| to Belmont, High Down & Downview | 9m |
| to Belmont, High Down & Downview | 18m |
| to Belmont, High Down & Downview | 26m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 4m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 11m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 29m |
to Belmont, High Down & Downview 0mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 0 () minutes
to Belmont, High Down & Downview 2mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 2 (two) minutes
to Belmont, High Down & Downview 9mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 9 (nine) minutes
to Belmont, High Down & Downview 18mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 18 (eighteen) minutes
to Belmont, High Down & Downview 26mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop K in 26 (twenty six) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 4mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 11mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop L in 11 (eleven) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 29mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop L in 29 (twenty nine) minutes
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hackbridge Or South Wimbledon |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_4805 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5721 |
buses 154, 80, 93
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | North Cheam Or Sutton |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_4805 |
buses 154, 80, 93
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_4805 |