| to Hackbridge, Reynold's Close | 1m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 10m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 19m |
| to Hackbridge, Reynold's Close | 29m |
| to Belmont, High Down & Downview | 5m |
| to Belmont, High Down & Downview | 11m |
| to Belmont, High Down & Downview | 19m |
| to Belmont, High Down & Downview | 29m |
to Hackbridge, Reynold's Close 1mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 1 (one) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 10mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 10 (ten) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 19mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 19 (nineteen) minutes
to Hackbridge, Reynold's Close 29mbus to Hackbridge, Reynold's Close on 80 bus route anticipated at bus stop B in 29 (twenty nine) minutes
to Belmont, High Down & Downview 5mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop U in 5 (five) minutes
to Belmont, High Down & Downview 11mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop U in 11 (eleven) minutes
to Belmont, High Down & Downview 19mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop U in 19 (nineteen) minutes
to Belmont, High Down & Downview 29mbus to Belmont, High Down & Downview on 80 bus route anticipated at bus stop U in 29 (twenty nine) minutes
buses 280, 80
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Rosehill Or Sutton Common |
buses 280, 80
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Banstead |
buses 280, 80