| to Tooting Station | 5m |
| to Tooting Station | 11m |
| to Tooting Station | 20m |
| to Tooting Station | 28m |
| to Waterloo Station | 8m |
| to Waterloo Station | 10m |
| to Waterloo Station | 15m |
| to Waterloo Station | 25m |
to Tooting Station 5mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop E in 5 (five) minutes
to Tooting Station 11mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop E in 11 (eleven) minutes
to Tooting Station 20mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop E in 20 (twenty ) minutes
to Tooting Station 28mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop E in 28 (twenty eight) minutes
to Waterloo Station 8mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop H in 8 (eight) minutes
to Waterloo Station 10mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop H in 10 (ten) minutes
to Waterloo Station 15mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop H in 15 (fifteen) minutes
to Waterloo Station 25mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop H in 25 (twenty five) minutes
buses 452, 77, 87, N87
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Sloane Square Or Clapham Junction |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_612 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_670 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_677 |
buses 452, 77, 87, N87
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Vauxhall |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_670 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_677 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_690 |
buses 452, 77, 87, N87
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_612 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_670 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_677 |
buses 452, 77, 87, N87
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_670 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_677 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_690 |