| to Tooting Station | 0m |
| to Tooting Station | 5m |
| to Tooting Station | 16m |
| to Tooting Station | 26m |
| to Waterloo Station | 3m |
| to Waterloo Station | 7m |
| to Waterloo Station | 18m |
| to Waterloo Station | 29m |
to Tooting Station 0mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop SW in 0 () minutes
to Tooting Station 5mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop SW in 5 (five) minutes
to Tooting Station 16mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop SW in 16 (sixteen) minutes
to Tooting Station 26mbus to Tooting Station on 77 bus route anticipated at bus stop SW in 26 (twenty six) minutes
to Waterloo Station 3mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to Waterloo Station 7mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop L in 7 (seven) minutes
to Waterloo Station 18mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop L in 18 (eighteen) minutes
to Waterloo Station 29mbus to Waterloo Station on 77 bus route anticipated at bus stop L in 29 (twenty nine) minutes
buses 77
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Clapham Junction |
buses 77
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Tooting Broadway |
buses 77