| to Stoke Newington, Common | 0m |
| to Oxford Circus | 5m |
| to Stoke Newington, Common | 6m |
| to Stoke Newington, Common | 9m |
| to Oxford Circus | 11m |
| to Stoke Newington, Common | 16m |
| to Oxford Circus | 17m |
| to Stoke Newington, Common | 18m |
| to Oxford Circus | 23m |
| to Stoke Newington, Common | 27m |
| to Oxford Circus | 29m |
to Stoke Newington, Common 0mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to Oxford Circus 5mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Stoke Newington, Common 6mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Stoke Newington, Common 9mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Oxford Circus 11mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Stoke Newington, Common 16mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Oxford Circus 17mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Stoke Newington, Common 18mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 18 (eighteen) minutes
to Oxford Circus 23mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Stoke Newington, Common 27mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
to Oxford Circus 29mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill Or Stoke Newington Common |
buses 393, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Highbury Corner Or Newington Green |
buses 393, 476, 73, N73