| to Stoke Newington, Common | 0m |
| to Stoke Newington, Common | 4m |
| to Stoke Newington, Common | 10m |
| to Stoke Newington, Common | 17m |
| to Stoke Newington, Common | 23m |
| to Stoke Newington, Common | 28m |
| to Oxford Circus | 2m |
| to Oxford Circus | 8m |
| to Oxford Circus | 15m |
| to Oxford Circus | 21m |
| to Oxford Circus | 28m |
to Stoke Newington, Common 0mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop J in 0 () minutes
to Stoke Newington, Common 4mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop J in 4 (four) minutes
to Stoke Newington, Common 10mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop J in 10 (ten) minutes
to Stoke Newington, Common 17mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop J in 17 (seventeen) minutes
to Stoke Newington, Common 23mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop J in 23 (twenty three) minutes
to Stoke Newington, Common 28mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop J in 28 (twenty eight) minutes
to Oxford Circus 2mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop K in 2 (two) minutes
to Oxford Circus 8mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop K in 8 (eight) minutes
to Oxford Circus 15mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop K in 15 (fifteen) minutes
to Oxford Circus 21mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop K in 21 (twenty one) minutes
to Oxford Circus 28mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop K in 28 (twenty eight) minutes
buses 106, 276, 393, 73
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Finsbury Park Or Highbury Corner |
buses 276, 73
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Hackney Central Or Newington Green |
buses 106, 276, 393, 73