| to Oxford Circus | 0m |
| to Oxford Circus | 2m |
| to Oxford Circus | 12m |
| to Oxford Circus | 13m |
| to Oxford Circus | 18m |
| to Oxford Circus | 25m |
| to Stoke Newington, Common | 0m |
| to Stoke Newington, Common | 3m |
| to Stoke Newington, Common | 7m |
| to Stoke Newington, Common | 13m |
| to Stoke Newington, Common | 22m |
| to Stoke Newington, Common | 28m |
to Oxford Circus 0mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop EH in 0 () minutes
to Oxford Circus 2mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop EH in 2 (two) minutes
to Oxford Circus 12mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop EH in 12 (twelve) minutes
to Oxford Circus 13mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop EH in 13 (thirteen) minutes
to Oxford Circus 18mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop EH in 18 (eighteen) minutes
to Oxford Circus 25mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop EH in 25 (twenty five) minutes
to Stoke Newington, Common 0mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop EE in 0 () minutes
to Stoke Newington, Common 3mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop EE in 3 (three) minutes
to Stoke Newington, Common 7mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop EE in 7 (seven) minutes
to Stoke Newington, Common 13mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop EE in 13 (thirteen) minutes
to Stoke Newington, Common 22mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop EE in 22 (twenty two) minutes
to Stoke Newington, Common 28mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop EE in 28 (twenty eight) minutes
buses 341, 38, 476, 56, 73, N38, N73
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Dalston Or Newington Green |
buses 341, 38, 476, 56, 73, N73
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Angel Islington |
buses 341, 38, 476, 56, 73, N38, N73