| to Stoke Newington, Common | 0m |
| to Stoke Newington, Common | 4m |
| to Stoke Newington, Common | 8m |
| to Stoke Newington, Common | 18m |
| to Stoke Newington, Common | 23m |
| to Oxford Circus | 0m |
| to Oxford Circus | 6m |
| to Oxford Circus | 29m |
to Stoke Newington, Common 0mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop NK in 0 () minutes
to Stoke Newington, Common 4mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop NK in 4 (four) minutes
to Stoke Newington, Common 8mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop NK in 8 (eight) minutes
to Stoke Newington, Common 18mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop NK in 18 (eighteen) minutes
to Stoke Newington, Common 23mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop NK in 23 (twenty three) minutes
to Oxford Circus 0mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop NE in 0 () minutes
to Oxford Circus 6mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop NE in 6 (six) minutes
to Oxford Circus 29mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop NE in 29 (twenty nine) minutes
buses 141, 236, 341, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stoke Newington, Dalston Or Manor House |
buses 141, 236, 341, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Angel Islington, Finsbury Park Or Hoxton |
buses 141, 236, 341, 476, 73, N73