| to Oxford Circus | 1m |
| to Oxford Circus | 7m |
| to Oxford Circus | 21m |
| to Oxford Circus | 27m |
| to Stoke Newington, Common | 4m |
| to Stoke Newington, Common | 11m |
| to Stoke Newington, Common | 18m |
| to Stoke Newington, Common | 18m |
| to Stoke Newington, Common | 27m |
to Oxford Circus 1mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop CA in 1 (one) minutes
to Oxford Circus 7mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop CA in 7 (seven) minutes
to Oxford Circus 21mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop CA in 21 (twenty one) minutes
to Oxford Circus 27mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop CA in 27 (twenty seven) minutes
to Stoke Newington, Common 4mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop CK in 4 (four) minutes
to Stoke Newington, Common 11mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop CK in 11 (eleven) minutes
to Stoke Newington, Common 18mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop CK in 18 (eighteen) minutes
to Stoke Newington, Common 18mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop CK in 18 (eighteen) minutes
to Stoke Newington, Common 27mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop CK in 27 (twenty seven) minutes
buses 341, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Manor House Or Stoke Newington |
buses 341, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Angel Islington |
buses 236, 341, 476, 73, N73