| to Oxford Circus | 2m |
| to Stoke Newington, Common | 6m |
| to Oxford Circus | 9m |
| to Stoke Newington, Common | 10m |
| to Stoke Newington, Common | 15m |
| to Oxford Circus | 16m |
| to Stoke Newington, Common | 22m |
| to Oxford Circus | 23m |
| to Stoke Newington, Common | 25m |
to Oxford Circus 2mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Stoke Newington, Common 6mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Oxford Circus 9mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Stoke Newington, Common 10mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to Stoke Newington, Common 15mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Oxford Circus 16mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Stoke Newington, Common 22mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to Oxford Circus 23mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Stoke Newington, Common 25mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
buses 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stoke Newington |
buses 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Angel Islington |
buses 476, 73, N73