| to Stoke Newington, Common | 1m |
| to Oxford Circus | 9m |
| to Stoke Newington, Common | 12m |
| to Stoke Newington, Common | 13m |
| to Oxford Circus | 15m |
| to Stoke Newington, Common | 20m |
| to Oxford Circus | 22m |
| to Stoke Newington, Common | 23m |
| to Oxford Circus | 28m |
to Stoke Newington, Common 1mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Oxford Circus 9mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Stoke Newington, Common 12mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Stoke Newington, Common 13mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 13 (thirteen) minutes
to Oxford Circus 15mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Stoke Newington, Common 20mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Oxford Circus 22mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to Stoke Newington, Common 23mbus to Stoke Newington, Common on 73 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Oxford Circus 28mbus to Oxford Circus on 73 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
buses 393, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Stoke Newington |
buses 393, 476, 73, N73
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Highbury Corner Or Newington Green |
buses 393, 476, 73, N73