| to Kingston | 0m |
| to Kingston | 7m |
| to Kingston | 17m |
| to Kingston | 25m |
| to Chessington, World of Adventures | 4m |
| to Chessington, World of Adventures | 9m |
| to Chessington, World of Adventures | 16m |
| to Chessington, World of Adventures | 23m |
to Kingston 0mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HM in 0 () minutes
to Kingston 7mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HM in 7 (seven) minutes
to Kingston 17mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HM in 17 (seventeen) minutes
to Kingston 25mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HM in 25 (twenty five) minutes
to Chessington, World of Adventures 4mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HE in 4 (four) minutes
to Chessington, World of Adventures 9mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HE in 9 (nine) minutes
to Chessington, World of Adventures 16mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HE in 16 (sixteen) minutes
to Chessington, World of Adventures 23mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HE in 23 (twenty three) minutes
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Surbiton |
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Chessington Or West Ewell |
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65