| to Chessington, Copt Gilders Estate | 3m |
| to Chessington, World of Adventures | 10m |
| to Chessington, World of Adventures | 20m |
| to Chessington, World of Adventures | 23m |
| to Kingston | 4m |
| to Kingston | 9m |
| to Kingston | 20m |
| to Kingston | 25m |
to Chessington, Copt Gilders Estate 3mbus to Chessington, Copt Gilders Estate on 71 bus route anticipated at bus stop R in 3 (three) minutes
to Chessington, World of Adventures 10mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop R in 10 (ten) minutes
to Chessington, World of Adventures 20mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop R in 20 (twenty ) minutes
to Chessington, World of Adventures 23mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop R in 23 (twenty three) minutes
to Kingston 4mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop P in 4 (four) minutes
to Kingston 9mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop P in 9 (nine) minutes
to Kingston 20mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop P in 20 (twenty ) minutes
to Kingston 25mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop P in 25 (twenty five) minutes
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Surbiton |
buses 671, 71, N65
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chessington |
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65