| to Chessington, World of Adventures | 4m |
| to Chessington, World of Adventures | 7m |
| to Chessington, World of Adventures | 15m |
| to Chessington, World of Adventures | 23m |
| to Kingston | 5m |
| to Kingston | 13m |
| to Kingston | 18m |
| to Kingston | 20m |
| to Kingston | 28m |
to Chessington, World of Adventures 4mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop SG in 4 (four) minutes
to Chessington, World of Adventures 7mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop SG in 7 (seven) minutes
to Chessington, World of Adventures 15mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop SG in 15 (fifteen) minutes
to Chessington, World of Adventures 23mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop SG in 23 (twenty three) minutes
to Kingston 5mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop SA in 5 (five) minutes
to Kingston 13mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop SA in 13 (thirteen) minutes
to Kingston 18mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop SA in 18 (eighteen) minutes
to Kingston 20mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop SA in 20 (twenty ) minutes
to Kingston 28mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop SA in 28 (twenty eight) minutes
buses 465, 671, 71, K1, K4, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Kingston |
buses 465, 671, 71, K1, K4, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Chessington, Hook Or Tolworth |
buses 465, 671, 71, K1, K4, N65