| to Kingston | 0m |
| to Kingston | 8m |
| to Kingston | 11m |
| to Kingston | 20m |
| to Kingston | 28m |
| to Chessington, World of Adventures | 7m |
| to Chessington, World of Adventures | 16m |
| to Chessington, World of Adventures | 27m |
to Kingston 0mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HL in 0 () minutes
to Kingston 8mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HL in 8 (eight) minutes
to Kingston 11mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HL in 11 (eleven) minutes
to Kingston 20mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HL in 20 (twenty ) minutes
to Kingston 28mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HL in 28 (twenty eight) minutes
to Chessington, World of Adventures 7mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HH in 7 (seven) minutes
to Chessington, World of Adventures 16mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HH in 16 (sixteen) minutes
to Chessington, World of Adventures 27mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HH in 27 (twenty seven) minutes
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Surbiton |
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Chessington Or Malden Rushett |
buses 465, 467, 671, 71, K2, K4, N65