| to Kingston | 5m |
| to Kingston | 10m |
| to Kingston | 10m |
| to Kingston | 20m |
| to Kingston | 29m |
| to Chessington, World of Adventures | 7m |
| to Chessington, World of Adventures | 12m |
| to Chessington, World of Adventures | 15m |
| to Chessington, World of Adventures | 17m |
| to Chessington, World of Adventures | 24m |
to Kingston 5mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HN in 5 (five) minutes
to Kingston 10mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HN in 10 (ten) minutes
to Kingston 10mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HN in 10 (ten) minutes
to Kingston 20mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HN in 20 (twenty ) minutes
to Kingston 29mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop HN in 29 (twenty nine) minutes
to Chessington, World of Adventures 7mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HD in 7 (seven) minutes
to Chessington, World of Adventures 12mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HD in 12 (twelve) minutes
to Chessington, World of Adventures 15mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HD in 15 (fifteen) minutes
to Chessington, World of Adventures 17mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HD in 17 (seventeen) minutes
to Chessington, World of Adventures 24mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop HD in 24 (twenty four) minutes
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Surbiton |
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Chessington |
buses 465, 467, 671, 71, K4, N65