| to Chessington, World of Adventures | 4m |
| to Chessington, World of Adventures | 12m |
| to Chessington, World of Adventures | 20m |
| to Chessington, World of Adventures | 28m |
| to Kingston | 5m |
| to Kingston | 10m |
| to Kingston | 19m |
| to Kingston | 28m |
to Chessington, World of Adventures 4mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop A15 in 4 (four) minutes
to Chessington, World of Adventures 12mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop A15 in 12 (twelve) minutes
to Chessington, World of Adventures 20mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop A15 in 20 (twenty ) minutes
to Chessington, World of Adventures 28mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop A15 in 28 (twenty eight) minutes
to Kingston 5mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop A2 in 5 (five) minutes
to Kingston 10mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop A2 in 10 (ten) minutes
to Kingston 19mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop A2 in 19 (nineteen) minutes
to Kingston 28mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop A2 in 28 (twenty eight) minutes
buses 71
| Direction | Towards | Hook |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5641 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5427 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5712 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5215 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5446 |
buses 111, 131, 216, 285, 406, 411, 418, 465, 481, 57, 71, 85, K1, K5, N87
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Kingston Vale, New Malden Or Raynes Park |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5641 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5427 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5712 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5215 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5446 |
buses 111, 131, 213, 216, 281, 285, 371, 406, 411, 418, 465, 481, 57, 65, 671, 71, 85, K1, K2, K3, K4, K5, N65, N87, SL7
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5707 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5641 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5427 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5712 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5215 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5446 |