| to Kingston | 0m |
| to Kingston | 12m |
| to Kingston | 20m |
| to Kingston | 27m |
| to Chessington, World of Adventures | 11m |
| to Chessington, World of Adventures | 15m |
| to Chessington, World of Adventures | 19m |
| to Chessington, World of Adventures | 27m |
| to Chessington, World of Adventures | 28m |
to Kingston 0mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop T in 0 () minutes
to Kingston 12mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop T in 12 (twelve) minutes
to Kingston 20mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop T in 20 (twenty ) minutes
to Kingston 27mbus to Kingston on 71 bus route anticipated at bus stop T in 27 (twenty seven) minutes
to Chessington, World of Adventures 11mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop S in 11 (eleven) minutes
to Chessington, World of Adventures 15mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop S in 15 (fifteen) minutes
to Chessington, World of Adventures 19mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop S in 19 (nineteen) minutes
to Chessington, World of Adventures 27mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop S in 27 (twenty seven) minutes
to Chessington, World of Adventures 28mbus to Chessington, World of Adventures on 71 bus route anticipated at bus stop S in 28 (twenty eight) minutes
buses 671, 71, N65
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Chessington |
buses 671, 71, N65
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Surbiton |