| to Canning Town, Bus Station | 0m |
| to Canning Town, Bus Station | 8m |
| to Canning Town, Bus Station | 16m |
| to Canning Town, Bus Station | 25m |
| to Walthamstow Central | 6m |
| to Walthamstow Central | 10m |
| to Walthamstow Central | 18m |
| to Walthamstow Central | 25m |
to Canning Town, Bus Station 0mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SN in 0 () minutes
to Canning Town, Bus Station 8mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SN in 8 (eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 16mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SN in 16 (sixteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 25mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SN in 25 (twenty five) minutes
to Walthamstow Central 6mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NA in 6 (six) minutes
to Walthamstow Central 10mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NA in 10 (ten) minutes
to Walthamstow Central 18mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NA in 18 (eighteen) minutes
to Walthamstow Central 25mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NA in 25 (twenty five) minutes
buses 69, 97, N26, W16
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Walthamstow Central Or Wood Street |
buses 69, 97, N26, W16
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Leytonstone Or Stratford |