| to Canning Town, Bus Station | 1m |
| to Canning Town, Bus Station | 10m |
| to Canning Town, Bus Station | 18m |
| to Canning Town, Bus Station | 27m |
| to Walthamstow Central | 2m |
| to Walthamstow Central | 7m |
| to Walthamstow Central | 14m |
| to Walthamstow Central | 24m |
to Canning Town, Bus Station 1mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SM in 1 (one) minutes
to Canning Town, Bus Station 10mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SM in 10 (ten) minutes
to Canning Town, Bus Station 18mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SM in 18 (eighteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 27mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop SM in 27 (twenty seven) minutes
to Walthamstow Central 2mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NB in 2 (two) minutes
to Walthamstow Central 7mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NB in 7 (seven) minutes
to Walthamstow Central 14mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NB in 14 (fourteen) minutes
to Walthamstow Central 24mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop NB in 24 (twenty four) minutes
buses 69, 97, N26, W16
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Walthamstow Central Or Wood Street |
buses 69, 97, N26, W16
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Leytonstone Or Stratford |
buses 69, 97, N26, W16