| to Walthamstow Central | 2m |
| to Walthamstow Central | 9m |
| to Walthamstow Central | 27m |
| to Walthamstow Central | 28m |
| to Canning Town, Bus Station | 3m |
| to Canning Town, Bus Station | 13m |
| to Canning Town, Bus Station | 22m |
| to Canning Town, Bus Station | 29m |
to Walthamstow Central 2mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop G in 2 (two) minutes
to Walthamstow Central 9mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop G in 9 (nine) minutes
to Walthamstow Central 27mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop G in 27 (twenty seven) minutes
to Walthamstow Central 28mbus to Walthamstow Central on 69 bus route anticipated at bus stop G in 28 (twenty eight) minutes
to Canning Town, Bus Station 3mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop S in 3 (three) minutes
to Canning Town, Bus Station 13mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop S in 13 (thirteen) minutes
to Canning Town, Bus Station 22mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop S in 22 (twenty two) minutes
to Canning Town, Bus Station 29mbus to Canning Town, Bus Station on 69 bus route anticipated at bus stop S in 29 (twenty nine) minutes
buses 339, 58, 69
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Forest Gate, Leytonstone Or Stratford |
buses 339, 58, 69
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Leyton Or Statford City |
buses 339, 58, 69