| to West Norwood | 1m |
| to West Norwood | 7m |
| to West Norwood | 14m |
| to West Norwood | 23m |
| to Euston | 2m |
| to Euston | 9m |
| to Euston | 15m |
| to Euston | 23m |
to West Norwood 1mbus to West Norwood on 68 bus route anticipated at bus stop P in 1 (one) minutes
to West Norwood 7mbus to West Norwood on 68 bus route anticipated at bus stop P in 7 (seven) minutes
to West Norwood 14mbus to West Norwood on 68 bus route anticipated at bus stop P in 14 (fourteen) minutes
to West Norwood 23mbus to West Norwood on 68 bus route anticipated at bus stop P in 23 (twenty three) minutes
to Euston 2mbus to Euston on 68 bus route anticipated at bus stop A in 2 (two) minutes
to Euston 9mbus to Euston on 68 bus route anticipated at bus stop A in 9 (nine) minutes
to Euston 15mbus to Euston on 68 bus route anticipated at bus stop A in 15 (fifteen) minutes
to Euston 23mbus to Euston on 68 bus route anticipated at bus stop A in 23 (twenty three) minutes
buses 196, 322, 468, 68, 690, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Denmark Hill |
buses 196, 322, 468, 68, 690, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | West Norwood |
buses 196, 322, 468, 68, 690, N68