| to Kingston, Brook Street | 0m |
| to Kingston, Brook Street | 5m |
| to Kingston, Brook Street | 13m |
| to Kingston, Brook Street | 20m |
| to Kingston, Brook Street | 27m |
| to Ealing Broadway | 3m |
| to Ealing Broadway | 4m |
| to Ealing Broadway | 9m |
| to Ealing Broadway | 18m |
| to Ealing Broadway | 21m |
to Kingston, Brook Street 0mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop B in 0 () minutes
to Kingston, Brook Street 5mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop B in 5 (five) minutes
to Kingston, Brook Street 13mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop B in 13 (thirteen) minutes
to Kingston, Brook Street 20mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop B in 20 (twenty ) minutes
to Kingston, Brook Street 27mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop B in 27 (twenty seven) minutes
to Ealing Broadway 3mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to Ealing Broadway 4mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to Ealing Broadway 9mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 9 (nine) minutes
to Ealing Broadway 18mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 18 (eighteen) minutes
to Ealing Broadway 21mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 21 (twenty one) minutes
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Ealing Broadway |
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Brentford |
buses 65, N65