| to Ealing Broadway | 1m |
| to Kingston, Brook Street | 2m |
| to Ealing Broadway | 4m |
| to Kingston, Brook Street | 9m |
| to Kingston, Brook Street | 11m |
| to Ealing Broadway | 15m |
| to Kingston, Brook Street | 20m |
| to Ealing Broadway | 29m |
to Ealing Broadway 1mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Kingston, Brook Street 2mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Ealing Broadway 4mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Kingston, Brook Street 9mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Kingston, Brook Street 11mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Ealing Broadway 15mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Kingston, Brook Street 20mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Ealing Broadway 29mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 371, 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Richmond |
buses 371, 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Kingston |
buses 371, 65, N65