| to Ealing Broadway | 0m |
| to Ealing Broadway | 2m |
| to Ealing Broadway | 8m |
| to Ealing Broadway | 17m |
| to Ealing Broadway | 22m |
| to Ealing Broadway | 28m |
| to Kingston, Brook Street | 14m |
| to Kingston, Brook Street | 15m |
| to Kingston, Brook Street | 21m |
to Ealing Broadway 0mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop RB in 0 () minutes
to Ealing Broadway 2mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop RB in 2 (two) minutes
to Ealing Broadway 8mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop RB in 8 (eight) minutes
to Ealing Broadway 17mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop RB in 17 (seventeen) minutes
to Ealing Broadway 22mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop RB in 22 (twenty two) minutes
to Ealing Broadway 28mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop RB in 28 (twenty eight) minutes
to Kingston, Brook Street 14mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop RF in 14 (fourteen) minutes
to Kingston, Brook Street 15mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop RF in 15 (fifteen) minutes
to Kingston, Brook Street 21mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop RF in 21 (twenty one) minutes
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brentford |
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Ham |
buses 65, N65