| to Kingston, Brook Street | 4m |
| to Kingston, Brook Street | 12m |
| to Kingston, Brook Street | 20m |
| to Kingston, Brook Street | 27m |
| to Ealing Broadway | 7m |
| to Ealing Broadway | 10m |
| to Ealing Broadway | 20m |
| to Ealing Broadway | 29m |
to Kingston, Brook Street 4mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop D in 4 (four) minutes
to Kingston, Brook Street 12mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop D in 12 (twelve) minutes
to Kingston, Brook Street 20mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
to Kingston, Brook Street 27mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop D in 27 (twenty seven) minutes
to Ealing Broadway 7mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop R in 7 (seven) minutes
to Ealing Broadway 10mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop R in 10 (ten) minutes
to Ealing Broadway 20mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop R in 20 (twenty ) minutes
to Ealing Broadway 29mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop R in 29 (twenty nine) minutes
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Ham |
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brentford |
buses 65, N65