| to Ealing Broadway | 0m |
| to Ealing Broadway | 5m |
| to Ealing Broadway | 12m |
| to Ealing Broadway | 19m |
| to Ealing Broadway | 28m |
| to Kingston, Brook Street | 7m |
| to Kingston, Brook Street | 19m |
| to Kingston, Brook Street | 23m |
to Ealing Broadway 0mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop P in 0 () minutes
to Ealing Broadway 5mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop P in 5 (five) minutes
to Ealing Broadway 12mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop P in 12 (twelve) minutes
to Ealing Broadway 19mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop P in 19 (nineteen) minutes
to Ealing Broadway 28mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop P in 28 (twenty eight) minutes
to Kingston, Brook Street 7mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop F in 7 (seven) minutes
to Kingston, Brook Street 19mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop F in 19 (nineteen) minutes
to Kingston, Brook Street 23mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop F in 23 (twenty three) minutes
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brentford |
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Ham |
buses 65, N65