| to Kingston, Brook Street | 2m |
| to Kingston, Brook Street | 8m |
| to Kingston, Brook Street | 16m |
| to Kingston, Brook Street | 29m |
| to Ealing Broadway | 7m |
| to Ealing Broadway | 14m |
| to Ealing Broadway | 22m |
| to Ealing Broadway | 28m |
to Kingston, Brook Street 2mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop A in 2 (two) minutes
to Kingston, Brook Street 8mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop A in 8 (eight) minutes
to Kingston, Brook Street 16mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop A in 16 (sixteen) minutes
to Kingston, Brook Street 29mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop A in 29 (twenty nine) minutes
to Ealing Broadway 7mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 7 (seven) minutes
to Ealing Broadway 14mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 14 (fourteen) minutes
to Ealing Broadway 22mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 22 (twenty two) minutes
to Ealing Broadway 28mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop L in 28 (twenty eight) minutes
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Richmond |
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Kingston |
buses 65, N65