| to Ealing Broadway | 2m |
| to Ealing Broadway | 2m |
| to Ealing Broadway | 5m |
| to Ealing Broadway | 12m |
| to Ealing Broadway | 21m |
| to Kingston, Brook Street | 7m |
| to Kingston, Brook Street | 13m |
| to Kingston, Brook Street | 20m |
| to Kingston, Brook Street | 26m |
to Ealing Broadway 2mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop BT in 2 (two) minutes
to Ealing Broadway 2mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop BT in 2 (two) minutes
to Ealing Broadway 5mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop BT in 5 (five) minutes
to Ealing Broadway 12mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop BT in 12 (twelve) minutes
to Ealing Broadway 21mbus to Ealing Broadway on 65 bus route anticipated at bus stop BT in 21 (twenty one) minutes
to Kingston, Brook Street 7mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop BA in 7 (seven) minutes
to Kingston, Brook Street 13mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop BA in 13 (thirteen) minutes
to Kingston, Brook Street 20mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop BA in 20 (twenty ) minutes
to Kingston, Brook Street 26mbus to Kingston, Brook Street on 65 bus route anticipated at bus stop BA in 26 (twenty six) minutes
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Ealing |
buses 65, N65
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Kew |
buses 65, N65